В миреГлавное за деньПолитикаСтатьиТОП

Боротьба з пандемією та зміна клімату: в Італії розпочалась зустріч Міністрів закордонних справ G20

Автор: Микола Волківський

“People, Planet, Prosperity”. На зустрічі Міністрів закордонних справ G20 в Матері планується підписати спільну декларацію.

«Відновлення багатосторонньої співпраці як ключової у боротьбі з пандемією та зміною клімату це суть італійської стратегії саміту G20» — заявив Міністр закордонних справ та міжнародного співробітництва Італії Луїджі Ді Майо.

Багатосторонність, Африка та продовольча безпека: це центральні теми зустрічей міністрів закордонних справ G20 сьогодні в Матері, після чого відбудеться спільна сесія з міністрами розвитку.

Після церемонії зустрічі вчора ввечері в Барі в Кастелло-Свево, сьогодні вранці прибувають міністри закордонних справ G20, яких вітає Луїджі Ді Майо. «Для того, щоб розвиватися разом, ми не повинні залишати нікого осторонь — тільки спільна робота», — підкреслив міністр.

ядку денного», таких як боротьба зі зміною клімату та боротьба з Ковідом, «з метою відбудови нашої економіки та заповнення нерівності», заявив на прес-конференції в Римі державний секретар США Ентоні Блінкен.

США «вдячні» за «лідерство Італії» у вирішенні викликів, що лежать в основі «глобального пор

Також стало відомо, що Блінкен під час саміту у Матері не проведе спільної зустрічі який ні з міністром закордонних справ Китаю Ван І, ні з росіянином Сергієм Лавровим, яких Захід все частіше визначає як «виклик» і «загроза».

Відсутність Голови МЗС Ванга та Лаврова — фактично перший, «за запрошенням Ді Майо він доєднається за допомогою відеоконференції», оскільки він не зміг виїхати з Пекіна, адже бере участь у святкуванні сторіччя Комуністичної партії Китаю 1 липня.

Зустріч міністрів закордонних справ G20 розпочинається о 10 ранку і поділяється на дві сесії: перша на тему глобального управління та багатосторонності, ключового інструменту для вирішення основних глобальних викликів та сприяння стійкому та стійкому відновленню. Друга сесія, присвячена відносинам з Африканським континентом, з тематичним акцентом на сталий розвиток і буде зосереджена на найбільш відповідних політичних заходах у деяких важливих секторах, включаючи ті, що стосуються включення молоді та жінок, торгівлі, боротьби зі зміною клімату.

Для забезпечення узгодженості з програмою італійського головування у Великій двадцяті обидві теми порядку денного були розроблені в ідеї трьох Р :People, Planet, Prosperity з головною ідеєю «будувати краще», спрямовану на сприяння сталому та стійкому відновленню.

У другій половині дня вперше в історії G20 відбудеться спільна зустріч міністрів закордонних справ та розвитку, після якої, вперше, відбудеться лише конкретна сесія міністрів розвитку, що відбудеться в середу в Бріндізі .

Спільним міністром італійське головування має намір поставити глобальну ситуацію з продовольчою безпекою та харчуванням у центр міжнародної політичної програми, забезпечуючи тим самим політичний імпульс та імпульс, необхідні для конкретних дій щодо подолання продовольчих криз та досягнення спільної мети до 2030.


Похожие новости

Кнопка «Наверх»
Закрыть